** Apartmány Vránek ubytování Praha 4

Apartmány Praha 4 Vránek Praha ubytování Apartmány Vránek penzion:
Apartmány Vránek nabízí pohodlné ubytování v soukromí rodinného domu, který leží v klidné části Prahy 4 Opatov, cca 10 min chůze od metra Opatov. Cesta do centra Prahy a k hlavnímu nádraží trvá pouhých 15 minut městskou hromadnou dopravou.  Apartmány jsou moderně zařízeny a poskytují komfortní ubytování pro rodiny i jednotlivce.

Apartmány Vránek penzion Praha ubytování:
Moderní apartmánový dům Vránek má k dispozici : 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x apartmán v bungalowu 2 x 2. Každý pokoj je luxusně vybaven a jeho součástí je vlastní sociální zařízení, TV, moderní nábytek, kuchyňský kout, zahrada a parkoviště přímo před Apartmány. Restaurace přímo v Apartmánech není k dispozici.

Vránek ubytování penzion Apartmány Praha volný čas:
Hlavní město Praha nabízí mnoho možností jak trávit volný čas. Ať už sportovní vyžití na hřištích, ve fitness centrech, bazénech nebo třeba při bowlingu. Stejně jako akce kulturní, od opery přes činohru ke koncertu nebo výstavě uměleckých děl, nebo třeba módní přehlídky, plesy či veletrhy, návštěvu zoologické, nebo botanické zahrady, tak i procházky v přírodních parcích a historických zahradách.

Ubytování Apartmány Vránek Praha penzion okolí: 
Obchodní centrum Chodov - cca 200 obchodů (2 km)
Sportovní areál - 20 min. pěšky
Restaurace a vinárny v blízkém okolí
Václavské nám. - 15 min. metrem
Karlův most - 35 min. metrem
Pražský hrad - 45 min. MHD
Žižkovská věž - 40 min. metrem
Petřín - 40 min. MHD
Apartmány Praha 4 Vránek - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Praha 4 Vránek - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Praha 4 Vránek -  je k dispozici letní terasaApartmány Praha 4 Vránek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 4 Vránek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Praha 4 Vránek - Pokoje jsou vybaveny televizorem